OGROMNY SUKCES NASZYCH KOSZYKARZY!

LOGOW czwartek 25 kwietnia w Ostrowie Mazowieckiej odbyły się XXVI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców - kategoria młodzież.
Nasi chłopcy walczyli cały dzień. Pierwszy mecz w grupie rozegrali z Pułtuskiem 38:14, drugi z SP Marki 41:23, i ostatni zostaje Radom gdzie wygrywamy 47:22, a tym samym wychodzimy na pierwszym miejscu z grupy do półfinału. Gramy z trudnym przeciwnikiem SP Duchnice i wygrywamy 55:44. Mamy finał! Zostaje jeszcze Szkoła sportowa nr 220 Warszawa. Pierwsze dwie kwarty były bardzo wyrównane, w trzeciej przeciwnik odskakuje na 10 pkt, których nie udało się odrobić, niestety 13- sto godzinne zmagania i zmęczenie dało o sobie znać.
Nasz MVP to niezastąpiony Michał Stradczuk, który prowadził kolegów od początku do końca. Na wyróżnienie zasługuje również gra Damiana Szewczyka i niezawodnej linii obrony: Maciej Laskowski, Krzysztof Król, Mateusz Szabat. Staś Zając, Krzysztof Zajma i Dima Andzylevicz mocno wspierali drużynę na skrzydłach. Wszyscy dali z siebie 150 procent. Głowa do góry!
Chłopcy obronili tytuł sprzed roku i zostali po raz kolejny vice mistrzami Mazowsza. TO OGROMNY SUKCES!