ZEBRANIE RADY RODZICÓW - MAJ

Zebranie Rady Rodziców16 maja (czwartek) 2019 r. o godz. 18.30 w stołówce szkolnej odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich klas ze szkoły i oddziałów przedszkolnych.

SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

szóstkaDyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim serdecznie zaprasza Rodziców Dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 30.05.2019 r. (czwartek) o godzinie 17.00 na stołówce szkolnej.

SPOTKANIE Z RODZICAMI PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW

tarcza

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim serdecznie zaprasza Rodziców Dzieci przyjętych do klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 28.05.2019 r. (wtorek) o godzinie 18.00 na stołówce szkolnej.

MAJOWE DNI WOLNE

Przed nami dni wolne od zajęć.

W oddziałach przedszkolnych i szkole od 1 do 3 maja 2019 nie odbywają się zajęcia dydaktyczne ani opiekuńcze.

Dzień 2 maja będzie odpracowany  festynem rodzinnym planowanym na 2 czerwca 2019 roku.

Życzymy miłego, długiego weekendu. Do szkoły zapraszamy w poniedziałek 6 maja 2019 r.

ROZSMAKUJ SIĘ W EUROPIE

PIKNIKZ okazji 15. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej serdecznie zapraszamy na wydarzenie  "Rozsmakuj się w  Europie". Z tej okazji 1 maja  w godz. 16.00 - 20.00 na placu przed budynkiem MDK organizowany jest piknik i koncert Queens of Violin. Szczegółowy program w załączniku.

POBIERZ -----> PROGRAM PIKNIKU

ZAWIESZENIE STRAJKU

Informujemy, że pierwszy etap strajku zostanie zawieszony w sobotę 27.04.2019 r.

Od poniedziałku rozpoczynamy zajęcia edukacyjne zgodnie z planem lekcji.

NADZWYCZAJNE ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Informujemy, że 25 kwietnia o godz. 18.30 na stołówce szkolnej w trybie nadzwyczajnym odbędzie się zebranie Przedstawicieli Rady Rodziców wszystkich klas.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Marzena Stal

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

Informacja dla Rodziców dn. 25.04.2019 r.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim informuje, że nadal kontynuowany jest ogólnopolski strajk nauczycieli  Nasza placówka zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w ramach działalności świetlicy szkolnej w godzinach 7.00 – 17.00. Oddziały przedszkolne pracują zgodnie z planem dnia tj. 7.00 – 17.00.

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW w związku ze strajkiem pracowników oświaty

15 kwietnia miejskie instytucje kultury i sportu zapraszają dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia czasu. W ramach zajęć proponują:

Fundacja EBU – zajęcia z  wolontariuszami Fundacji ul. Piękna 26 (9.00-12.00, 25 osób)

MOSiR – doskonalenie pływania i jazdy na rolkach (wymagane własne roli i kask), gry i zabawy sportowe (8.00-12.00, 60 osób)

O kolejnych propozycjach będziemy informować na bieżąco.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas ósmych,

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim informuje, że mimo przedłużającej się akcji protestacyjnej egzamin ósmoklasisty w naszej szkole zostanie przeprowadzony w ustalonych terminach (15.04, 16.04, 17.04 o godz. 9:00).

Uczniów klas ósmych prosimy o przybycie do szkoły w wyznaczonych dniach na godz. 8:15. Przypominamy o obowiązkowym stroju galowym oraz zakazie wnoszenia na salę egzaminacyjną telefonu komórkowego. Zabieramy ze sobą tylko czarnopiszące długopisy i legitymację szkolną.

Powodzenia

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW w związku ze strajkiem pracowników oświaty

W związku z trwającym strajkiem w placówkach oświatowych informujemy, że miejskie instytucje  kultury i sportu podjęły się organizacji zajęć opiekuńczych na czas akcji protestacyjnej w dn. 10 kwietnia.

W godzinach 9.00-15.00 MDK zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w przeglądzie teatralnym Pałacowa Maska, kategoria przedszkole (ilość miejsc 50).

Od 8.00 do 12.00 MOSiR oferuje zajęcia na basenie i boiskach wielofunkcyjnych  dla 90 uczniów. W tym czasie ośrodek zapewnia: jazdę na rolkach (wymagane własne rolki i kask), doskonalenie pływania, gry i zabawy sportowe.

MBP od 8.00 do 15.00  zaprasza dzieci i młodzież na seanse filmowe oraz  zajęcia z wolontariuszami Fundacji EBU (ilość miejsc 100).

Ponadto, informujemy, że w szkołach z oddziałami gimnazjalnymi odbędą się egzaminy zewnętrzne zgodnie z terminarzem.