DZIEŃ PATRONA MIASTA

Dzień patrona miasta

RZĄDOWY PROGRAM - "DOBRY START"

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.

Dobry start List Pani Minister

DYŻURY PRZEDSZKOLA W CZASIE WAKACJI

logo szkoy bez taSzanowni Państwo!

Informujemy, że nasza szkoła pełni dyżur wakacyjny w okresie od 2 lipca do 13 lipca 2018r.

Zainteresowani rodzice dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2017/2018 do przedszkoli miejskich oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych wszelkie formalności dotyczące zapisu dziecka na dyżur wakacyjny mogą dokonać w terminie od 11 – 22 czerwca 2018 r. w sekretariacie szkoły.

DO POBRANIA ---> DEKLARACJA NA DYŻUR WAKACYJNY

---> OŚWIADCZENIE RODZICÓW

ZEBRANIE RADY RODZICÓW - CZERWIEC

zebranie Rady Rodziców

W środę 6 czerwca 2018r. o godz. 18.30 na stołówce szkolnej odbędzie się zebranie przedstawicieli rodziców ze wszystkich klas.

DODATKOWE ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Logo SJOSzanowni Rodzice, Drogie Dzieci

Z przyjemnością informujemy, że od przyszłego roku szkolnego zajęcia języka angielskiego prowadzone przez Studium Języków Obcych będą odbywały się w nowej, w pełni wyposażonej sali lekcyjnej wynajętej w budynku byłego FUDu.

Uzyskaliśmy zgodę Dyrekcji Szkoły na prowadzenie naszych zajęć poza terenem szkoły, za co bardzo dziękujemy.

Oddzielna, własna sala lekcyjna pozwoli nam jak najlepiej dopasować plan naszych zajęć do planu zajęć dzieci w szkole publicznej. Jednocześnie zapewniamy, że najmłodsze dzieci będą bezpiecznie przeprowadzane z terenu szkoły do nowej sali przez lektora grupy tak, jak odbywa się to w Szkole Podstawowej nr 4.

Miło nam również podzielić się z Państwem wiadomością, że od września 2018 r. wraca do Was stęskniona pani Ewa Lipińska.

Tomasz Paudyna

Dyrektor Studium

DNI MIASTA i MUZYCZNA WIOSNA

Plakat dni miasta 2018 druk           plakat wiosna druk pop

ZEBRANIA Z RODZICAMI - MAJ 2018r.

indeksZapraszamy rodziców naszych uczniów na zebrania klasowe połączone z dniem otwartym:

• ·        WTOREK    22  V  2018   -  klasy  IV – VII w godz. 18:00 – 20:00
  • ·        CZWARTEK  24  V 2018 -  zebrania klasowe w oddziałach  O – III w godz. 18:00 – 20:00

WYKAZ PRZYDZIELONYCH SAL  -----> POBIERZ

W maju odbędą się również zebrania z rodzicami uczniów przyjętych do szkoły na rok 2018/19:

•          do oddziałów przedszkolnych  - CZWARTEK 24.05.2018r. godz. 18.00 – stołówka szkolna
  •          do klas pierwszych - WTOREK 29.05.2018 r. godz. 18.00 – stołówka szkolna