ZACZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020

witaj szkolo-2

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020- poniedziałek 2 IX 2019 r.

    •  Msza święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w Kościele Św. Jana Chrzciciela godz9:00
  • dla uczniów klas IV- VIII część oficjalna na sali gimnastycznej godz. 10:30, później spotkania z wychowawcami w/g planu
  • dla uczniów klas I- III część oficjalna na sali gimnastycznej godz. 12:00, później spotkania z wychowawcami w/g planu.

 Plan spotkań z wychowawcami ---> POBIERZ

KULTURA WŁĄCZANIA

Kultura włączaniaMazowiecki Instytut Kultury i Miasto Mińsk Mazowiecki zapraszają na Festiwal PowerON.
15 czerwca na tarasie i placu przed MDK Mińsk Mazowiecki koncerty, występy, warsztaty i animacje w ramach projektu " Kultura włączania" Integracja w praktyce.

 Zapraszamy!

Szczegóły na plakatach. 

#MińskMazowiecki #KulturaWłączania

 

 

WAKACJE W MIEŚCIE


wakacje w mieścieDrodzy Rodzice,

informujemy, że na terenie naszego miasta w okresie wakacji dzieci będą mogły skorzystać z ciekawej oferty wypoczynku w następujących miejscach:

 

 

  • Miejskiej Bibliotece Publicznej z siedzibą przy ul. Józefa Płsudskiego 1A w atrakcjach pod hasłem ,,Wakacje na Zielonym Wzgórzu" w okresie od 1 lipca do 28 sierpnia 2019 roku w godzinach 11.00 - 17.00 dla dzieci w wieku od 6 do 17 lat;
  • Muzeum Ziemi Mińskiej z siedzibą przy ul. Stefana Okrzei 16 w warsztatach muzealnych pod hasłem ,,Wakacje 2019 w muzeum" w okresie od 24 czerwca do 31 sierpnia 2019 roku w godzinach 10.00 - 11.30 dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat.

Pełna oferta wypoczynku zamieszczona zostanie na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej (www.mbpmm.pl) i Muzeum Ziemi Mińskiej (www.muzeum-minskmaz.home.pl) oraz Miasta Mińsk Mazowiecki (www.minsk-maz.pl).

 

 

SKRZYNKA ZAUFANIA

 

Skrzynka zaufania

W naszej szkole funkcjonuje SKRZYNKA ZAUFANIA dla uczniów.

Skrzynka - to szansa na to, abyś w naszej szkole czuł się bezpiecznie, aby atmosfera tu panująca służyła nauce i prawidłowemu rozwojowi każdego ucznia.

Drogi Uczniu !!!

Jeśli coś Cię martwi, masz jakiś problem lub byłeś świadkiem agresji, możesz się tym podzielić. Oto skrzynka, do której możesz wrzucić list z opisem niepokojącego Cię problemu. Dzięki tej skrzynce masz możliwość podzielenia się informacją o problemach naszej szkoły, swojej klasy czy też swoich rówieśników.

Dzięki Waszym spostrzeżeniom i sygnałom będziemy mieli możliwość skutecznego reagowania na zaistniałe niepożądane sytuacje, tym samym zapewniając Wam niezbędną pomoc i wsparcie.

Czytaj więcej...

ZAPISY DO ŚWIETLICY NA ROK 2019/20

Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będą w dniach 3-19 czerwca 2019r. w świetlicy szkolnej.

POBIERZ kartę zgłoszenia

SPOTKANIE Z RODZICAMI PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW

tarcza

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim serdecznie zaprasza Rodziców Dzieci przyjętych do klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 28.05.2019 r. (wtorek) o godzinie 18.00 na stołówce szkolnej.

 


MAJOWE DNI WOLNE

1 maja

 

 

 

 

 

Przed nami dni wolne od zajęć.

W oddziałach przedszkolnych i szkole od 1 do 3 maja 2019 nie odbywają się zajęcia dydaktyczne ani opiekuńcze.

Dzień 2 maja będzie odpracowany  festynem rodzinnym planowanym na 2 czerwca 2019 roku.

Życzymy miłego, długiego weekendu. Do szkoły zapraszamy w poniedziałek 6 maja 2019 r.