INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

logo6Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z potwierdzonym dodatnim wynikiem testu na COVID -19 u dwóch nauczycieli i ucznia, po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Mińsku Mazowieckim oraz zgody organu prowadzącego zawiesza zajęcia w formie stacjonarnej dla klas 6c i 8a w okresie od 13 do 18.10.2020 r. Zawieszone zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W związku z nowym przypadkiem koronawirusa zdalnym nauczaniem w okresie 15-18 października 2020r. zostają objęte również klasy 7a. 7d, 8c.

Informujemy, że w porozumieniu z Sanepidem decyzje dla Rodziców o kwarantannie będą do odebrania w szkole.

MASECZKI W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ

Noś maseczkęSzanowni Rodzice, w związku z wprowadzeniem na obszarze całego kraju strefy żółtej, a co za tym idzie obowiązku noszenia osłony nosa i ust w przestrzeniach publicznych przypominamy, że od 12 października wszyscy uczniowie są zobowiązani zasłaniać nos i usta podczas pobytu w szkole wszędzie w przestrzeniach publicznych oraz w trakcie przerw. Nie ma takiego obowiązku podczas lekcji, udziału w zajęciach pozalekcyjnych i podczas pobytu w świetlicy szkolnej. Z obowiązku noszenia maseczki lub przyłbicy zwalnia zaświadczenie lekarskie lub orzeczenie o niepełnosprawności.

Prosimy również, aby Rodzice nie gromadzili się w wejściu do szkoły. Osoba, która ma do załatwienia sprawę w szkole powinna wpisać się do specjalnie przygotowanego zeszytu odwiedzin.

Dyrekcja SP6

BĄDŹMY NA BIEŻĄCO

miasto mińsk mazowieckiZachęcamy do zainstalowania aplikacji My Local News, by być na bieżąco z tym, co dzieje się w naszym mieście.

Komunikacja między administracją a mieszkańcami stanowi jeden z kluczowych elementów funkcjonowania samorządu. Mińsk Mazowiecki startuje z aplikacją mobilną „My Local News”, za pomocą której urząd będzie docierać do mieszkańców z istotnymi dla nich informacjami.

Mieszkaniec może odbierać na swoim telefonie komunikaty kierowane na teren całego miasta lub dedykowane tylko jego okolicy (na etapie instalacji wskazuje wybraną ulicę). Każdy użytkownik może zaznaczyć w aplikacji, jakie kategorie wiadomości mają do niego docierać.

Aplikacja dostępna jest bez opłat. Jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS. Żadna rejestracja imienna nie jest konieczna.

Polecamy również obserwowanie profili Urzędu Miasta na portalach społecznościowych:

www.facebook.com/MiastoMinskMazowiecki (Facebook)

@Minsk_Maz (Twitter)

@minsk_mazowiecki (Instagram)

PIERWSZE KROKI W APLIKACJI ---> POBIERZ str. 1 ----> POBIERZ str. 2

ZAPROSZENIE BURMISTRZA MIASTA NA PIKNIK MIEJSKI

Burmistrz miasta Mińsk Mazowiecki serdecznie zaprasza na Piknik Miejski z okazji 30-lecia samorządności dnia 4 października 2020r. w godz. 15.00-17.00.

Obejrzyj plakat

plakat sesja

KONKURS LITERACKI "ZABAWY DZIECIĘCE"

unnamedTowarzystwo Przyjaciół Ziemi Mińskiej zaprasza uczniów do udziału w konkursie literackim „Zabawy dziecięce”, który organizowany jest w ramach VI Dni Kultury Żydowskiej. Współorganizatorami przedsięwzięcia są : Miasto Mińsk Mazowiecki, Miejska Biblioteka Publiczna i Muzeum Ziemi Mińskiej.

REGULAMIN-->POBIERZ

ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI RADY RODZICÓW_WRZESIEŃ 2020

Zebranie Rady RodzicówZapraszamy przedstawicieli Rady Rodziców z każdej klasy na pierwsze zebranie, które odbędzie się 22 września 2020 r. o godz.18.00 na sali gimnastycznej.

DOKUMENTY Z REKRUTACJI

skrzynka clip artDrodzy Rodzice uczniów klas,,0" i 1

Prosimy o przynoszenie do szkoły podpisanych dokumentów z rekrutacji i składanie ich do skrzynki znajdującej się przy wejściu do szkoły.

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI PO ROZPOCZĘCIU ROKU SZKOLNEGO, WAŻNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

logo6W pierwszym tygodniu nauki we wszystkich klasach (z wyjątkiem zerówek i klas I) odbędą się zebrania organizacyjne z rodzicami uczniów naszej szkoły, na które bardzo serdecznie zapraszamy wg przygotowanego harmonogramu.

HARMONOGRAM ZEBRAŃ ---> POBIERZ

WAŻNE DOKUMENTY DLA UCZNIÓW I RODZICÓW:

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

nowy rok szkolny

Z powodu pandemii rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się z podziałem na grupy. Będą to spotkania wychowawców z uczniami w wyznaczonych salach lekcyjnych. Dla uczniów klas I  spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej. Wszystkie osoby zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego - prosimy o założenie maseczek i zdezynfekowanie rą przy wejściu do szkoły. W kl. 1-3 każdemu dziecku może towarzyszyć tylko jeden opiekun.

HARMONOGRAM---> POBIERZ

SPOTKANIE Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

a6529b5fee34705e9efa22254e0a1dbaDrodzy Rodzice pierwszoklasistów,

serdecznie zapraszamy po jedenym rodzicu od dziecka

na zebrania organizacyjne, które odbędą się dnia 31 sierpnia 2020 r. (poniedziałek) o godz. 14.00 w następujących salach:

1a - s. 113

1b - s. 114

1c - s. 112

Prosimy o założenie maseczki, zdezynfekowanie rąk przy wejściu do szkoły.

WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY I ---> POBIERZ

LISTY UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH ---> POBIERZ