REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2019

Rekolekcje 

W dniach 1, 2, 3 kwietnia 2019 roku ( poniedziałek, wtorek, środa) Parafia Św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim organizuje Rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły.

Czytaj więcej...

BAZA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

uczeńBaza szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych z terenu województwa mazowieckiego, które będą rekrutować uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020 znajduje się na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie w zakładce Organ prowadzący – Rekrutacja do szkół
Ponadto, powołane zostały punkty informacyjne
a na stronie internetowej kuratorium po zakończeniu rekrutacji zasadniczej i rekrutacji uzupełniającej opublikowane będą informacje o wolnych miejscach w szkołach ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

ZEBRANIA Z RODZICAMI - MARZEC 2019

Zebrania z rodzicamiSerdecznie zapraszamy RODZICÓW naszych uczniów na zebrania klasowe połączone z dniem otwartym w godz. 18:00 – 20:00    

  • WTOREK 19 III 2019 - klasy IV - VIII
  • CZWARTEK 21 III 2019 - oddziały I –III 

Przydział sal -----> POBIERZ

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO "Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT"

logo6

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas IV-VIII

"Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT"

Czytaj więcej...

KONFERENCJA NAUKOWA 2019

Konferencja naukowaKonferencja naukowo – praktyczna skierowana  jest do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz wszystkich pedagogów pracujących z dziećmi, które wymagają szczególnej symulacji i wsparcia rozwoju psychomotorycznego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim w dn.28 marca (czwartek) 2019r. na godz. 12.00.

Osoby, które zadeklarują swoje uczestnictwo w konferencji prosimy o przygotowanie na część warsztatową wygodnych, luźnych ubrań. Będziemy się wesoło bawić, kołysać i brudzić. Nie zapomnijcie o dobrych humorach, notatnikach a także wizytówkach. 

HARMONOGRAM KONFERENCJI <------ POBIERZ  

ZGŁOSZENIE  <------ POBIERZ  

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Siostra Ewa Orzechowska zaprasza wszystkich zainteresowanych na zajęcia pozalekcyjne.

koła zainteresowań sister Ewy

 

Zachęcamy również do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Literackim pt. "Męka Pańska w oczach dzieci i młodzieży".

Informacje i regulamin konkursu --> POBIERZ

BIEGI PRZEŁAJOWE

Biegi przełajoweMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim serdecznie zaprasza na Biegi  Przełajowe Powitanie Wiosny, które odbędą się w dniu 31 marca 2019 przy ul. Sportowej 1 w Mińsku Mazowieckim.

 

UWAGA!!! W tym roku zapisy do biegów odbywają się wyłącznie elektronicznie na stronie   https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy od dnia 1 marca do dnia 24 marca 2019.

 

Pobierz ---> REGULAMIN 

Pobierz ---> ZAPROSZENIE

KONFERENCJA ,,KOMUNIKACJA W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ I PRYWATNEJ"

Drodzy Rodzice,

Kuratorium Oświaty w Warszawie organizuje w dn. 28 lutego 2019 r. konferencją wojewódzką „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej”, 

Zaproszeni prelegenci omówią m. in. komunikację na różnych etapach życia, istotę i typologię zjawiska mowy nienawiści, metodę porozumiewania się bez przemocy (wg Marshalla Rosenberga), komunikację w szkole, przestępczość z nienawiści i odpowiedzialność w odniesieniu do tych czynów, a także przedstawiona będzie oferta zajęć/ szkoleń/ warsztatów dedykowana szkołom i placówkom oświatowym przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

 

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00 (rejestracja uczestników od godziny 9:00), a liczba miejsc jest ograniczona.

 

Karta zgłoszeń dostępna pod linkiem: 

 

http://kuratorium.waw.pl/konferencja-komunikacja

 

 

 

BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z ŁYŻWIARSTWA

lodowisko

Informujemy Rodziców, że są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne zajęcia z łyżwiarstwa. W załączeniu link do informacji.

 

https://www.minsk-maz.pl/610,styczen-2019?tresc=15612