SZKOLNY KONKURS „MY ENGLISH DICTIONARY”

angielski logo

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie „My English dictionary”. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicz w Mińsku Mazowieckim.

 

Czytaj więcej...

ABY LUDZI W ANIOŁY PRZEROBIĆ...

 

aniol 1

"Oto Ja posyłam Anioła przed tobą ..."

Wszystkich, którzy chcieliby w najlepszym, bo artystycznym, stylu rozpocząć ostatni miesiąc roku serdecznie zapraszamy w czwartek 1 grudnia o 18.00 do Muzeum Ziemi Mińskiej przy ulicy Okrzei 16 na wernisaż wystawy malarstwa pod tytułem: "Z Aniołami" autorstwa Pani Małgorzaty Tomkiewicz. To okazja nie tylko do poznania najnowszych prac utalentowanej Autorki, ale także szansa na rozmowę o inspiracjach i ważności bohaterów obrazów dla ich Twórczyni. Anioły są wśród nas. Będą na pewno w oddziale MZM od 1 grudnia. Do zobaczenia.


AUTORZY LEKTUR SZKOLNYCH W KRZYWYM ZWIERCIADLE

autor

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim zapraszają uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych w powiecie mińskim do udziału

 

w powiatowym konkursie plastycznym

Autorzy lektur szkolnych w krzywym zwierciadle”

 

  • Konkurs przeznaczony dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych w powiecie mińskim.

  • Chętni do wzięcia udziału w konkursie mogą zgłosić tylko jedną pracę.

  • Prace mają być wykonane w formacie A4.

 

  • Konkurs trwa W DNIACH: 17.11.2022 - 09.12.2022

 

Czytaj więcej...

ZEBRANIA Z RODZICAMI ORAZ DZIEŃ OTWARTY

logo6

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebrania z wychowawcami klas, a następnie dzień otwarty

dla kl. 1-3 - 22 listopada 2022r. godz. 18.00-20.00

dla kl. 4-8 oraz 2a- 24 listopada 2022r. godz. 18.00-20.00

SZCZEGÓŁY --> pobierz

JESIENNY KIERMASZ KSIĄŻKI

logoOd 17 października w czytelni biblioteki trwa jesienny kiermasz książki. W ofercie mamy 160 tytułów o bogatej i różnorodnej tematyce. Każdy zainteresowany może znaleźć dla siebie coś ciekawego w symbolicznej cenie. Myślę, że szeroki wybór literatury z różnych dziedzin zadowoli wszystkich. Proponujemy beletrystykę, bajki, repetytoria, słowniki, poradniki kulinarne oraz bloki kolorowanek o zwierzętach i o tematyce bożonarodzeniowej.

Czytaj więcej...

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

LOGO

 

27. września odbyło się spotkanie organizacyjno-informujące dla szkół podstawowych z naszego miasta, chcących dołączyć do sieci Szkolnych Klubów Europejskich. Kluby mają na celu poszerzanie wiedzy o Unii Europejskiej oraz wartościach, jakie ona propaguje. Zapraszamy chetnych uczniów z naszej szkoły do dołączenia do SKE przy SP6. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń kulturalnych, odbywajacych się w bieżącym tygodniu.

Agnieszka Grygielewicz

 

Czytaj więcej...