XXII OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SZKÓŁ SIENKIEWICZOWSKICH W PRZASNYSZU

przasnyszNadszedł 22 maj 2015, a wraz z nim długo wyczekiwany XXIII Zlot Szkół Sienkiewiczowskich. Tym razem uczniowie naszej szkoły: Anna Ostrowska oraz Kamila Księżopolska pod opieką pani Emilii Padzik gościły w Publicznym Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Przasnyszu.

Czytaj więcej...

XVII OGÓLNOPOLSKI ZLOT SZKÓŁ SIENKIEWICZOWSKICH


XVII OGÓLNOPOLSKI ZLOT SZKÓŁ SIENKIEWICZOWSKICH
SZCZAWNICA, NOWY SĄCZ - 2009r.

 

Czytaj więcej...

XX JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI ZLOT SZKÓŁ SIENKIEWICZOWSKICH

[Rozmiar: 81757 bajtów]
Szkoła Podstawowa nr 6 na XX Jubileuszowym Ogólnopolskim Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich 2012

W dniach 25-27 maja w Starogardzie Gdańskim spotkały się, już po raz dwudziesty, delegacje szkół noszących zaszczytne imię Henryka Sienkiewicza.

Czytaj więcej...

XVIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT SZKÓŁ SIENKIEWICZOWSKICH W SZYDŁOWCU

XVIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT 
SZKÓŁ SIENKIEWICZOWSKICH W SZYDŁOWCU

 
    „Zacni Waszmościowie! Z wielkim ukontentowaniem w sercu chcemy Waszmościów zaprosić do naszego Szydłowieckiego grodu na XVIII Zjazd Akademij Sienkiewiczowskich(...)”

 

    Tak brzmiał początek zaproszenia, które Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza, otrzymała od Liceum Ogólnokształcącego w Szydłowcu - tegorocznego organizatora corocznych spotkań szkół noszących imię Sienkiewicza.

Czytaj więcej...

XXII ZLOT SZKÓŁ SIENKIEWICZOWSKICH

Untitled-1W dniach 23-25 maja tego roku odbył się XXII Ogólnopolski Zlot Szkół Sienkiewiczowskich. Tym razem ta duża uroczystość miała miejsce w ósmym co do wielkości mieście w Polsce – w Bydgoszczy. Do Szkoły Podstawowej nr 37, która była organizatorem tegorocznego Zlotu przybyły 43  delegacje z całego kraju. Z naszej szkoły były to dwie uczennice klas szóstych: Łucja Czyż oraz Patrycja Jaworska wraz z opiekunem panią Emilią Padzik.

Czytaj więcej...

XXI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

DSCF0257

 

W dniach 24-26 maja w Gnieźnie odbył się XXI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich. Naszą szkołę reprezentowało czworo  uczniów wraz z dwiema nauczycielkami – panią Emilią Padzik oraz panią Agnieszką Leszczyńską.

 

Czytaj więcej...