VIII POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

LOGOUczniowie naszej szkoły po raz kolejny mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w sztuce pięknego czytania. Tym razem przedstawiano utwory Stanisławy Gujskiej, poetki związanej z powiatem mińskim oraz Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Eliminacje szkolne wyłoniły zwycięzców, którzy reprezentowali SP nr 6 w powiatowym etapie konkursu, przeprowadzonym w Bibliotece Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim pod patronatem Starosty Mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego.

 

 

6 listopada sztukę pięknego czytania prezentowali:

Magdalena Linde (kl. 3b), Aleksander Wąsowski (kl. 3 a), i Filip Siwiński (kl. 4 a),

natomiast 7 listopada:

Magdalena Witkowska (kl. 8 b), Oliwier Baczkura (kl. 6 e) i Maja Garwoła (kl. 6 a).

Konkurencja była bardzo duża, ponieważ w kategorii wiekowej dla klas 1-5 wzięło udział 79 uczestników, a w kategorii klas 6-8 70 uczestników.

Na szczęście artystyczna trema nie przeszkodziła przedstawicielom naszej szkoły w zaprezentowaniu swojego talentu i możemy być dumni z ich występów!

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11