WYNIKI VII POWIATOWEGO INTEGRACYJNEGO KONKURSU "RAZEM POZA HORYZONT"

horyzont

 

Część plastyczna

I miejsce – Anna Lubaszka kl. 7a

II miejsce – Joanna Małkowska kl. 7 Sulejówek

III miejsce – Lena Kolasińska kl. 5a i Emilia Delegacz kl. 7c

Wyróżnienia:

Malwina Grzywanowska kl. 7e

Lena Wójcik kl. 7e

Nikola Krusiewicz kl. 4a

Aleksandra Gałązka kl. 7b

Zofia Kurowska kl. 7 Kałuszyn

Paulina Kowalska kl. 5b

Kornel Czyż kl. 6b

Część literacka

KATEGORIA KL. 7-8

I miejsce

Marta Kropielnicka kl. 8 S.P. NR 1

Nikola Litwińska kl. 8b

II miejsce

Aleksandra Gałązka kl. 7b

Emilia Sędek kl. 7b

III miejsce Szymon Dróżdż kl. 8b

Maria Jaremko kl. 7 Szkoły Salezjańskie Mińsk Mazowiecki

KATEGORIA KL. 4-6

I miejsce

Piotr Nowak kl. 6 S.P. im. WBK Dębe Wielkie

II miejsce

Zuzanna Sobiepanek kl. 4a

III miejsce

Nikola Krusiewicz kl. 4

Wyróżnienie: Wiktoria Jałocha kl. 4

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego poświęconego twórczości Henryka Sienkiewicza:

I miejsce

Michał Stradczuk kl. 5b, Franciszek Gałązka kl. 7b

II miejsce

Emilia Sędek kl. 7b

III miejsce Wiktoria Głuszcz kl. 7c

 

Gratulujemy!

O rozdaniu nagród laureatom poinformujemy w najbliższym czasie na stronie Szkoły Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim

 

WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH

Aleksandra Kozieł - IVa Amelia Urbaniak - kl. VI SP Dębe Wielkie Anna Lubaszka - VIIa Antonina Sęktas - IVc Emilia Delegacz - VIIc Emilia Sędek - kl. VIIb Grzywanowska Malwina - VIIe Izabela Kazarska - kl. VIII SP Górki Joanna Makowska - kl. VII SP3 Sulejówek Julia Paska - kl. VI SP Dębe Wielkie Julia Wietecka - kl. VI SP Dębe Wielkie Kałuska Maja - VIIe Kornel Czyż - VIb Lena Kolasińska - Va Lena Wójcik - VIIe Martyna Pechcin - Vb Martyna Pechcin 2 - Vb Nikola Krusiewicz - IVa Ola Gałązka - VIIb Paulina Kowalska - Vb Reszel Nikola - IVc Zofia Kurowska - kl. VII SP Kałuszyn Zuzanna Sobiepanek - IVa

Prace wykonali:

Aleksandra Kozieł - IVa, Amelia Urbaniak - kl. VI, SP Dębe Wielkie, Anna Lubaszka - VIIa, Antonina Sęktas - IVc, Emilia Delegacz - VIIc, Emilia Sędek - kl. VIIb, Grzywanowska Malwina - VIIe, Izabela Kazarska - kl. VIII, SP Górki, Joanna Małkowska - kl. VII, SP3 Sulejówek, Julia Paska - kl. VI, SP Dębe Wielkie, Kałuska Maja - VIIe, Kornel Czyż - VIb, Lena Kolasińska - Va, Lena Wójcik - VIIe, Martyna Pechcin - Vb (2 prace), Nikola Krusiewicz - IVa, Ola Gałązka - VIIb, Paulina Kowalska - Vb, Reszel Nikola - IVc, Zofia Kurowska - kl. VII, SP Kałuszyn, Zuzanna Sobiepanek - IVa