MISTRZOWIE SUDOKU

2Po raz czwarty uczniowie naszej szkoły rywalizowali w szkolnym konkursie SUDOKU. Miłośników tej popularnej łamigłówki przybywa, a i wyniki są imponujące. Co roku bowiem przybywa osób na podium, a niektórzy z nich to już stali bywalcy. W konkursie wzięli udział uczniowie na wszystkich poziomach edukacji. Ci najmłodsi zasługują na szczególną pochwałę, bo to dopiero początek ich szkolnej przygody z cyframi, a wykazali się niezwykłym sprytem, logiką, wytrwałością i spostrzegawczością. Wszystkim którzy przyłączyli się do zmagań konkursowych gratulujemy, a lista zwycięzców dostępna jest poniżej.

 

 

 KLASA I

Jan Kołodziejczyk  Ia

Weronika Gozdalik Ia

Maciej Chudy Ia

Wiktor Wielgolaski Ib

Helena Kotasiak Ib

Michalina Wiśniewska Ic

 

KLASA II

Gabriela Wiktorowicz II a

Maksymilian Mroczek II a

Patrycja Mroczkowska II c

Wiktoria Kuśmierczyk I Ic

Wiktoria Zajma II d

Aleksandra Jaroniec II d

 

KLASA III

Michalina Krusiewicz III a

Tymoteusz Paradaiski III b

Lena Kołodziejczyk III b

Oskar Dąbrowski III c

 

KLASA IV

Franciszek Michalski IV a

Mikołaj Komorowski IV b

 

KLASA V

Adrianna Gałązka Va

Polina Vandiak Vc

Błażej Bakuła Vc

 

KLASA VI

Jan Sztybor VI a

Emilia Kander VI c

Amelia Domańska VI c

Kamila Grzejszczak VI c

 

KLASA VII

Wiktoria Jałocha VII a

 

KLASA VIII

Kamila Tarchalska VIII b

 

11 12 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10