BIEG RADOŚCI Z NIEPODLEGŁOŚCI

1W piątek 10 listopada reprezentacja składająca się z najmłodszych uczniów z klas I – III z naszej szkoły na sportowo świętowała 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 3 w Mińsku Maz. Wydarzenie rozpoczęło się na placu amfiteatru przy Miejskim Domu Kultury, gdzie zaproszeni uczestnicy zostali przywitani przez pana dyrektora Grzegorza Wyszogrodzkiego. Wszyscy wspólnie odśpiewali hymn Polski, a następnie drużyny w biało-czerwonych strojach z flagami i instrumentami w dłoniach przygotowały się do biegu podczas wspólnej rozgrzewki. Uczniowie wraz z opiekunem z zaangażowaniem przystąpili do biegu, w którego trakcie zebrali 4 puzzle tworzące hasło – NIEPODLEGŁOŚĆ. Po radosnym dotarciu do mety, przywitano uczniów cukierkami i balonami. Uczniowie również otrzymali pamiątkowy dyplom. Na koniec wszyscy w doskonałych humorach wybrali się na pyszną grochówkę.


Dziękujemy za zaproszenie!

 

1 7 4 5 6 3 2