XV INTEGRACYJNY KONCERT MIKOŁAJKOWY

LOGOW środę 13 grudnia klasa IVa miała przyjemność uczestniczyć w XV Integracyjnym Koncercie Mikołajkowym , który został zorganizowany przez Stowarzyszenia Dzieciom Radość działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Ignacowie. Na scenie mogliśmy podziwiać zespół wokalno-instrumentalny Sonanto, który wspaniale zbliżył wszystkich obecnych do Świąt Bożego Narodzenia.
Dzieci i młodzież z Mińska i powiatu z radością śpiewały z zespołem znane im utwory i kolędy jak również były zapraszane na scenę aby zagrać na instrumentach razem z wykonawcami . Na końcu zawitał z piosenką na ustach Mikołaj, który nie musiał zachęcać dzieci do zaśpiewania kilku kolęd  (było głośno i radośnie), po czym rozdał wszystkim słodkie upominki.

K 3 K 11 K 4 K 10 K 5 K 6 K 7 K 8 K 2 K 9 K 12 K 13 K 1