SPOTKANIE AUTORSKIE Z BOGUMIŁĄ WRÓBLEWSKĄ

214 grudnia w naszej szkole gościliśmy Panią Bogumiłę Wróblewską - z zamiłowania pisarkę, z wykształcenia nauczycielkę. W spotkaniu autorskim miały przyjemność uczestniczyć dzieci z klas 1-3. Pani Wróblewska z pasją opowiadała o książkach, przybliżyła tematykę i bohaterów swoich utworów.

Po książki autorki mogą sięgnąć zarówno dzieci, jak i dorośli. Najmłodsi znajdą w nich fascynujące historie, ciekawych bohaterów. Starsi zaś mogą skorzystać z podpowiedzi autorki, jak rozmawiać z dziećmi o sprawach wiary i jak kształtować w nich wrażliwość na to, co mądre, dobre i piękne. Znajdziemy tam również ciekawe i wartościowe pomysły na spędzanie czasu w rodzinnym gronie. Podczas spotkania, uczniowie dowiedzieli się również, jak wygląda proces tworzenia książek i poznali etapy ich powstawania. Autorka odpowiadała na wszystkie pytania uczestników spotkania. Na koniec chętne osoby miały okazję zakupić książkę z autografem pani Bogumiły. Dziękujemy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18