WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "KARTKA ŚWIĄTECZNA Z RECYKLINGU"

45Celem konkursu było wykonanie ekologicznej kartki bożonarodzeniowej z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem.

Poza tym udział w konkursie przyczynił się do: kultywowania tradycji bożonarodzeniowych, kształtowania aktywnej postawy dzieci i młodzieży wobec sztuki i tradycji kulturowej, związanej z obrzędami okresu świątecznego, promowania postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży, rozwijania kreatywności poprzez wykorzystanie recyklingu w celach artystycznych, rozwijania aktywnej twórczości plastycznej, wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży.

W naszej szkole, uczniowie klas I – VIII zaprezentowali wiele oryginalnych projektów, spośród których wyłoniono te zasługujące na szczególne wyróżnienie.

W klasach I – III nagrody zdobyli:

I miejsce:

Wojciech Kotara – V c

Antonina Bąk – IV c

Aleksander Buta – VI b

Informujemy również, że w etapie miejskim konkursu na "Kartkę świąteczną z recyklingu" laureatkami zostały:

Anna Mitura - kl. VII b

Małgorzata Kulik - kl. IV c