NIE ZAPOMINAMY O "CELESTYNIAKACH"

C 2Już kolejny raz, w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla psiaków z tego schroniska. I tym razem, dzięki ofiarności rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoły, udało się zgromadzić bardzo dużą ilość karmy suchej i mokrej, a ponadto smaczki, przekąski dla psiaków. Wszyscy byliśmy zadowoleni z efektów akcji. 11 grudnia nasze wolontariuszki z klas 8a Zuzanna Witek, Julia Kiełczewska i 8b Anna Puścian i Julia Rogala, pod opieką jednej z mam, zawiozły dary do schroniska w Celestynowie. Jest tam wiele psiaków, które potrzebują opieki, przytulenia, ludzkiego zainteresowania. Wizyta w schronisku to prawdziwa edukacja humanitarna, przygotowująca dzieci do właściwego kontaktu ze światem przyrody. Ogromne podziękowania dla rodziców i dzieci, że i tym razem tak hojnie obdarowali pieski, po raz kolejny otworzyli serca i portfele. Zachęcamy również, aby podczas decyzji o przyjęciu do swojego domu pupila, rozważyć możliwość adopcji ze schroniska.

C 1 C 2 C 3 C 4 C 5 C 6 C 9 C 10 C 11