PODSUMOWANIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA IV EDYCJI PROJEKTU „SERDECZNA KARTECZKA"

logoW tym roku realizowany jest nadal projekt edukacyjny „Serdeczna karteczka", w ramach, którego uczniowie przekazują wykonane przez siebie kartki z życzeniami osobom z różnych grup społecznych. W październiku serdeczne karteczki powędrowały do kurierów i przewoźników w ramach Dnia Kuriera i Przewoźnika, w listopadzie do pracowników socjalnych z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, w grudniu do osób samotnych i starszych m. in. z Domów Pomocy Społecznej „Jedlina" w Wyszkowie, Centrum Integracji w Warszawie, Domu Dziecka w Mińsku Mazowieckim, Szkoły Specjalnej przy szpitalu CZD, Domu Opieki dla Seniora w Sulejówku. Głównym celem projektu jest kształtowanie w dzieciach postaw społecznych oraz rozwijanie ich aktywności twórczej i kreatywnej. Szczególne podziękowanie należy się właśnie naszym uczniom, którzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem w wykonanie karteczek.

sk 2

sk 1 sk 3 sk 5 sk 6 sk 7 sk 8 sk 9 sk 11 sk 12 sk 4 sk 10