MIĘDZYSZKOLNY DZIEŃ KOLOROWYCH SKARPETEK

1 Samorząd Szkoły Podstawowej nr 6, którego opiekunami są p. Kinga Mucha oraz p. Agata Zychowicz, bierze czynny udział w Międzyszkolnej Inicjatywie Samorządowej. Projekt zainicjowała i prowadzi lokalna aktywistka – Eliza Bujalska, prezeska Fundacji Rozwoju Międzykulturowego EBU. Założeniem inicjatywy jest integracja samorządów uczniowskich miejskich szkół, wzmocnienie potencjału ich członków oraz wsparcie wspólnych działań młodzieżowych na terenie miasta.

Pierwszym międzyszkolnym działaniem był Dzień Kolorowych Skarpetek zorganizowany dla uczniów. Inicjatywie towarzyszyły również konkursy.

Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli, jednak nagrodę zebrali nauczyciele naszej szkoły, którzy otrzymali nagrodę specjalną za udział w zabawie. W nagrodę powędrował do nas szalony ananas oraz pamiątkowy dyplom.

POLUB NAS NA FACEBOOKU -->Międzyszkolna Inicjatywa Samorządowa 

1 2 3 4