OGÓLNOPOLSKA AKCJA SPOŁECZNA

LOGO1

Nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji wspierającej żołnierzy, funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji strzegących bezpieczeństwa wszystkich Polaków na granicy polsko-białoruskiej. Poczta Polska także przyłączyła się do  tej akcji i  można nieodpłatnie przekazać  kartki lub własnoręcznie stworzone prace z wyrazami symbolicznego wsparcia, wdzięczności i podziękowania za pełnioną służbę. 

 

LOGO POCZTA

 

Wykonane kartki przez uczniów naszej szkoły prosimy przekazywać wychowawcom lub bezpośrednio do pani Kamili Tarczyńskiej. Prace będą zbierane do końca miesiąca. W czerwcu zostaną zaniesione przez uczniów do Urzędu Pocztowego. Wszystkich uczniów serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, pokażmy ludziom, którzy strzegą naszego bezpieczeństwa, że całym sercem im za to dziękujemy.

LOGO2