Dzień dyni


dyniaMały Samorząd 22 października zorganizował w naszej szkole „Dzień dyni”. Ogłoszono konkurs na najładniejszą dynię.

 

 

Nawet nie zdajemy sobie sprawy jakie fantastyczne, oryginalne postacie, budowle, figurki można zrobić z dyń.  Uczniowie przynieśli swoje pięknie wycięte i przyozdobione  prace do szkoły. Wszystkie pomysły dzieci można było podziwiać na korytarzu szkolnym, gdzie zorganizowano wystawę. Aby podkreślić atmosferę tego dnia, uczniowie klas młodszych przyszli ubrani na pomarańczowo.

12 16 11

Komisja konkursowa miała trudny wybór, ponieważ wykonano wiele pięknych, pomysłowych prac. Dzieci z dyń wyczarowały pająki, wiosenne ludziki, łabędzie, żyrafy i mnóstwo innych ciekawych rzeczy. Wydaje nam się, że konkurs ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Wyniki konkursu:

6 I miejsce - Beniamin Gniadek z klasy IIId. 

9 II miejsce - Jakub Adamczyk z klasy IIIa. 

13 III miejsce - Karol Cudny z klasy Ib. 

 Wyróżnienia:

14 Bartosz Blacharski z klasy Ib.

10 Filip Orzechowski z klasy Ib.

18 Aleksander Dzięcielski z klasy Ib.

7 Jan Kołodziejczyk z klasy Ic.

19 Martyna Jędrzejczyk z klasy IIIe.

8 Praca zbiorowa (Rek Klaudia, Jaworska Patrycja, Zybała Ania, Odziemczyk Kamila) z klasy Va.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 14 15 16 18 19