V WIOSENNA OLIMPIADA ZERÓWKOWICZA

530 maja 2014r. w naszej szkole odbyła się V Wiosenna Olimpiada Zerówkowicza. Olimpiadę otworzyła Pani dyrektor Anna Zalewska, która wszystkich ciepło powitała i życzyła wesołej zabawy podczas zmagań sportowych, plastycznych i muzycznych. W Olimpiadzie wzięły udział 4 drużyny: BIEDRONKI goście z Miejskiego Przedszkola nr1, SŁONECZKA- grupa 0a, NIEZAPOMINAJKI- grupa 0b, ŻABKI- grupa 0c.

1 2

3 3a

Olimpiada miała na celu: integrację ze środowiskiem lokalnym, propagowanie zdrowego stylu życia i wdrażanie do współpracy i współzawodnictwa zespołowego. Mali sportowcy dawali z siebie wszystko, a konkurencje wzbudzały wiele emocji zarówno wśród dzieci jak i starszych kolegów w roli kibiców oraz rodziców, którzy dopingowali swoje pociechy.

I miejsce – Słoneczka

II miejsce- Biedronki i Niezapominajki

III miejsce- Żabki

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

1 2 3 3a 4 4a 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14