BĄDŹMY NA BIEŻĄCO

miasto mińsk mazowieckiZachęcamy do zainstalowania aplikacji My Local News, by być na bieżąco z tym, co dzieje się w naszym mieście.

Komunikacja między administracją a mieszkańcami stanowi jeden z kluczowych elementów funkcjonowania samorządu. Mińsk Mazowiecki startuje z aplikacją mobilną „My Local News”, za pomocą której urząd będzie docierać do mieszkańców z istotnymi dla nich informacjami.

Mieszkaniec może odbierać na swoim telefonie komunikaty kierowane na teren całego miasta lub dedykowane tylko jego okolicy (na etapie instalacji wskazuje wybraną ulicę). Każdy użytkownik może zaznaczyć w aplikacji, jakie kategorie wiadomości mają do niego docierać.

Aplikacja dostępna jest bez opłat. Jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS. Żadna rejestracja imienna nie jest konieczna.

Polecamy również obserwowanie profili Urzędu Miasta na portalach społecznościowych:

www.facebook.com/MiastoMinskMazowiecki (Facebook)

@Minsk_Maz (Twitter)

@minsk_mazowiecki (Instagram)

PIERWSZE KROKI W APLIKACJI ---> POBIERZ str. 1 ----> POBIERZ str. 2