,,GRANICE MOJEGO JĘZYKA OZNACZAJĄ GRANICE MOJEGO ŚWIATA"

1W Szóstce bardzo wierzymy w prawdziwość słów Ludwika Wittgensteina i niezmiernie cieszy nas, że już teraz będziemy mogli korzystać z profesjonalnie wyposażonej pracowni do nauki języków obcych.

Nowe oblicze sali to pokłosie znanego naszej społeczności projektu ph. ,,Torami nowej edukacji", którego koordynatorem w SP 6 jest Pani Profesor Lucyna Blacharska.

RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSI

Wyposażenie sali oraz uśmiechnięci uczniowie nie prezentowaliby się jednak tak efektownie, gdyby nie nieoceniona pomoc Pana Stanisława Górskiego, dzięki któremu ściany w klasie zyskały nowy kolor i blask.

Dziękujemy również dwóm przemiłym Paniom z Urzędu Miasta, które z zaangażowaniem pilotowały realizację nowego przedsięwzięcia. Panią Annę Komudę i Panią Dominikę Poboży bez wahania możemy mianować matkami chrzestnymi realizowanego w Szóstce projektu.

 

1 2 3